Про компанію

ТОВ «СВС ПАК» пропонує своїм клієнтам різні види упаковки: картонна гільза, картонна втулка, картонна шпуля, тубус картонний. Ми працюємо на ринку України з 2002 року, за цей час ми пройшли шлях від невеликої фірми до підприємства з серйозною технічною базою і злагодженим трудовим колективом.

Головним напрямком нашої діяльності є виробництво картонної втулки (шпулі, гільзи), а також картонних тубусів різних геометричних форм.

Картонна втулка (шпуля, гільза) є важливою і потрібною продукцією в побуті, в народному господарстві та промисловості. Область її застосування досить широка. Картонна втулка (шпуля, гільза) застосовується для намотування текстильних, паперових, полімерних та інших рулонних матеріалів.

Картонний тубус знайшов своє застосування в алкогольній, харчовій, сувенірній, парфумерній та багатьох інших галузях промисловості. Картонний тубус використовується як оригінальна (подарункова) упаковка для пляшок, цукерок, чаю, кави, спецій і т.д.

На сьогоднішній день ми маємо п'ять автоматичних ліній з виробництва картонної втулки (шпулі, гільзи) методом косої навивки, чотири з яких обладнані системою багатоножевої порізки. Також працює лінія для виробництва упаковки методом прямої навивки, порізочна і вальцювальна ділянки, ділянка з виробництва комбінованих картонних тубусів, пресова ділянка, цех металообробки, цех складання устаткування.

Верстатний парк ТОВ «СВС ПАК» становить понад п'ятдесят одиниць високотехнологічного обладнання для виробництва картонних втулок (гільз, шпулейю) і тубусів.

Варто зазначити, що більша частина обладнання розроблена і виготовлена фахівцями нашого підприємства і не має аналогів на території України. Деякі з наших розробок запатентовані. Постійно оновлюється технічна база та кваліфікований інженерний і менеджерський склад дозволяють нам швидко реагувати на вимоги ринку й успішно розширювати асортимент продукції, що випускається (картонні втулки, гільзи, шпулі, тубуси).

Географія наших клієнтів охоплює всі регіони України, і поширюється за її межі.

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×