Гільза картонна: що це таке?

Гільза картонна: що це таке?

Картонні гільзи мають з десяток назв. Це і втулки, тубуси, котушки, шпулі тощо. Такі вироби використовуються зазвичай для намотки рулонних матеріалів, таких як шпалери, туалетний папір, паперові полотенця, пакувальна та паперова плівка.

Вони являють собою картонні трубки, які створюються шляхом спіральної обмотки гільзового картону чи паперових смуг. Залежно від призначення, кожна смуга має різну ширину, що потрібно для правильного функціонування. Для їх скріплення використовується спеціальний клей, що дозволяє захистити виріб від можливої деформації та збільшує його міцність. Також це забезпечує сталість діаметру гільзи.

Створення хороших картонних гільз потребує високоякісного матеріалу. Усі гільзи просочені спеціальними речовинами, що мають високу вологостійкість. Дані вироби проходять велику кількість тестів як під час виробництва, так і при його завершенні.

Хороші картонні гільзи характеризуються кількома критеріями:
- Стійкість до механічної деформації;
- Велика щільність;
- Стабільність діаметру та товщини;
- Хороша вологостійкість;
- Екологічність, досягнута використанням високоякісних матеріалів;
- Доступна ціна;
- Достатня пористість структури для легкої порізки.

Виробництво картонних гільз потребує якісного обладнання для хорошої роботи. Без цього будь-які старання будуть марні.

Наразі, картонні гільзи також почали використовувати як упаковку для різних сипучих матеріалів. Такими, наприклад, є чай, цукор, пісок, спеції, чіпси тощо. У той же час картонні гільзи використовують для ексклюзивних подарункових коробок. Також, не варто забувати, що картонні гільзи повинні мати доволі високу вантажопідйомність задля безпечного транспортування даних матеріалів.

Зараз багато брендів використовують картонні гільзи як певний маркетинговий хід. Річ у тому, що за допомогою флексодруку на їх поверхню може бути надрукована фактично будь-яка інформація. Цей ключовий чинник сприяє використанню тубусів як упаковок для власних товарів.

Розрізняють декілька сортів картонних гільз:
- Стандарт - звичайний сорт, який використовується у легкій промисловості, та має звичайні нормальні показники стійкості до деформацій;
- Перший - цей сорт має підвищену міцність у порівнянні з попереднім;
- Екстра - сорт має дуже великі показники міцності та має збільшену щільність.

Сучасні технології дозволяють створювати тубуси з наступними параметрами:
- Довжина: 5-6000 мм;
- Товщина: 1-20 мм;
- Діаметр по внутрішньому контуру: 19-600 мм.

Купити картонні втулки можна саме у нас. Хороші ціни та висока якість вас приємно здивують. Ми чекаємо саме на вас. Замовити можна на сайті, або ж за контактними телефонами.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×