Виробництво картонних втулок: кілька порад для початківців

Виробництво картонних втулок: кілька порад для початківців

Охочі відкрити власний бізнес часто не можуть обрати, за яку саме справу їм краще взятись. Є тисячі можливих варіантів відкриття своєї справи. Одним із найбільш перспективних та завжди потрібних є виробництво картонних гільз.

Успіх реалізації такого продукту, як картонні втулки, не повинен викликати у вас сумніву. На ринку працює величезна кількість перекупників, що часом підвищують ціни більше ніж наполовину. Власне виробників досить мало, що дозволить порівняно легко вийти на ринок. Тому варто лише зробити вдале інформування про те, що ви виробляєте картонні гільзи, щоб отримати потенційних клієнтів.

Наприклад, величезною популярністю картонні гільзи користуються у виробників поліетиленових плівок. Таким підприємствам потрібні шпулі довжиною від 200 до 3000 мм для намотування плівки. Також таку продукцію часто замовляють виробники тканини, паперу, покрівельних матеріалів, килимів, лінолеуму, підлогових покриттів, клейких стрічок, рулонного картону тощо. Реалізовувати продукцію можна не лише у своєму регіоні, а й по всій Україні.

Найголовніше у відкритті такого бізнесу - знайти потрібні гроші на обладнання. Треба витратити немалі кошти для купівлі таких машин. Проте саме у нас ви можете знайти обладнання виробництва нашої компанії за доступними цінами. Ви можете придбати устаткування для нарізки різьби, різання картонної гільзи та перемотування рулонів. Замовивши у нас, ви зможете значно зекономити свої гроші, при цьому отримавши якісне обладнання. Ним може керувати один оператор, що допоможе не витрачати великі кошти на робочі ресурси.

При відкритті такого бізнесу варто також знайти вигідне розташування для вашої компанії. Найбільш зручним місцем для подібного підприємства буде промислова територія міста, де можуть знаходитися фірми-споживачі картонних втулок. Це меблеві виробництва, виробники плівок, клейких стрічок, покриттів для підлоги й так далі. Таким чином ви зможете домовитись із замовниками ще навіть до початку власне виробництва.

Площа приміщення, необхідна для установки обладнання, повинна бути не менше 200 кв. м. Також слід подбати про наявність простору для офісу, складу сировини та готової продукції, підсобних приміщень. Орендна плата в такому випадку може сильно відрізнятись, залежно від регіону та місця розташування приміщення.

Заробіток при такому виробництві повністю залежатиме від вас та кількості клієнтів. Проте зазвичай такий бізнес окупається всього за 6-12 місяців, що є дуже хорошим показником. Можна не переживати про втрату актуальності. Такий бізнес ще довгі роки буде процвітати.

Поспішайте! Обладнання для виробництва картонних втулок купити можна саме у нас. Замовлення можна зробити на сайті або за контактними телефонами. Ми чекаємо саме на вас.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×