Картонні втулки та їхні особливості

Картонні втулки та їхні особливості

Втулки із картону мають неабиякий попит, але основна проблема полягає в тому, що виробників такої продукції небагато, а ось посередників чимало. З огляду на це ціна виробу може перевищувати реалізаційну вартість більш ніж у десятки разів. Наша компанія є безпосереднім виробником, тому ви зможете придбати товари за оптимальними цінами.

Найбільш популярними є втулки, діаметр яких становить 12-180 мм. Втулки поділяють на:

• текстильні – є найпростішими у виготовленні, для цього використовують недорогий картон;

• високотехнологічні – застосовують картон відмінної якості.

Отже, виготовлення втулок є одним із найбільш високопродуктивних напрямів виробництва виробів із картону. Для цього необхідне високотехнологічне устаткування, за допомогою якого можна здійснювати виробництво будь-яких розмірів та ступенів міцності. Процес виробництва охоплює спіральну навивку картонних та паперових смуг конкретної ширини та послідовності. Для того щоб отримати вологостійку втулку, її просочують спеціальними засобами та оснащують заглушками. Ми завжди контролюємо увесь виробничий процес на кожному із його етапів.

Втулки картонні є універсальними, їх можна використовувати для:

• харчової та технічної плівки;
• скотчу;
• тканин;
• ниток та пряжі;
• офсетного паперу;
• тощо.

У більшості виробничих компаній картонні гільзи є одними із найбільш використовуваних матеріалів. Сфера їхнього використання є надзвичайно широкою.

Найважливішою їх характеристикою є міцність; виділяють три основних класи – низький, середній та високий. Втулки низького класу виготовляють із дешевої сировини, їхня міцність становить 60 кг/см2. Їх використовують для недорогих матеріалів. Середній клас – 90 кг/см2, застосовують для фольги, харчової плівки, скотчу та ін. Високий клас – міцність 205 кг/см2, їх використовують для найважчих матеріалів, сітки, сталі та ін.

Картонні втулки ви маєте змогу придбати у компанії СВС ПАК. Завдяки унікальним технічним можливостям у нас налагоджений повний виробничий цикл та є можливість втілення навіть унікальних вимог наших клієнтів. Для нас важливий кожен замовник, тому працюємо чітко відповідно до технічного завдання. Здійснюємо продаж тільки оптовими партіями. Спосіб оплати та доставки узгоджується індивідуально з кожним клієнтом. Приймаємо замовлення з усіх куточків України. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×