Картонні гільзи: різновиди та особливості

Картонні гільзи: різновиди та особливості

Основною сферою застосування картонних гільз є намотування різноманітних рулонних матеріалів, а також використання їх як ємності для різних товарів. Залежно від сфери використання для їхнього виробництва можуть використовуватися різні види паперу або картону. Гільзи є досить міцними, навіть за невеликої товщини стінок.

Особливостями картонних гільз є:

- стійкість до впливу вологи;

- надзвичайно високий рівень щільності, що дозволяє їм не деформуватися під дією механічних впливів;

- використання високоякісних матеріалів.

Для їхнього виготовлення необхідне високоякісне устаткування, оскільки без нього результату не буде. На гільзах може бути надрукована різноманітна інформація, тобто є можливість реалізувати додаткову маркетингову стратегію.

Гільзи картонні, а зокрема картонні втулки, є основним елементом для намотування різноманітних матеріалів, зокрема у текстильній галузі – для тканин, пряжі, ниток та ін, для намотування різних полімерних матеріалів, стрейч-плівки, скотчу.

Одним із різновидів гільз є картонні тубуси. Вони можуть бути виготовлені у найрізноманітніших геометричних формах (трикутник, прямокутник та ін.). Товщина самої стінки та довжина варіюються залежно від необхідності. Додатково можна надрукувати логотип Вашої компанії – це дасть змогу привернути увагу покупця саме до Вашої продукції. Оскільки клієнти стають вибагливішими, то, щоб привернути їхню увагу, варто приділяти увагу не тільки самій продукції, але й її пакуванню.

Тубуси часто використовують у харчовій, алкогольній, сувенірній промисловості. Для їх виробництва використовують високоякісний картон та пластикове дно.

Наша компанія не тільки виготовляє якісні гільзи різних форм та видів, а й має змогу виготовляти відповідне устаткування. Ми оперативно реагуємо на потреби наших клієнтів та постійно розширюємо каталог товарів. Можемо втілити у життя навіть найскладніші завдання наших клієнтів.

Картонні гільзи можна придбати у компанії "СВС ПАК". Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Завдяки унікальним технічним можливостям ми виготовлямо картонні втулки, тубуси, гільзи різного рівня складності. Маємо стабільно високі темпи виробництва. Намагаємось забезпечити максимально комфортні умови співпраці для наших клієнтів. Виконуємо тільки оптові замовлення. Умови оплати та доставки визначаються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×