Виробництво тубусів на замовлення: особливості та переваги

Виробництво тубусів на замовлення: особливості та переваги

Тубуси - це упаковка різної форми, яка дозволяє підкреслити оригінальність продукції. Для їхнього виробництва можуть бути використані різні матеріали. Процес виробництва тубусів є досить простим, проте має певні особливості: на вал намотують лист паперу, далі його просочують клеєм з різними добавками для більш якісного склеювання та отримання більш жорсткого картону. Потім відбувається висушування та надання потрібної форми та нанесення друку.

Тубуси - це надзвичайно надійна упаковка, адже не потрібно витрачати час на упакування продукції. Завдяки можливості нанесення різних логотипів та товарних знаків Ви зможете популяризувати власну продукцію. Після використання тубуси надзвичайно зручно складаються, а транспортувати їх набагато зручніше, ніж звичайні коробки, позаяк вони мають надзвичайно компактні розміри.

Висока міцність такої упаковки дозволяє зручно та надійно транспортувати різні паперові вироби, подарунки та сувеніри. Завдяки різним формам та відмінному зовнішньому вигляду тубуси активно використовують в офісах, бібліотеках, магазинах, сувенірних лавках, вдома.

Компанія «СВС ПАК» здійснює виробництво тубусів на замовлення згідно з технічним завданням клієнта. Ми постійно вдосконалюємо процес виробництва, працюємо над розширенням асортименту тубусів. Виготовляємо продукцію навіть високої складності, тож можемо втілити у життя унікальні побажання клієнтів. Завдяки сучасній технічній базі забезпечуються високі темпи виробництва, при цьому якість продукції не страждає. Тубуси давно викликають підвищений інтерес, оскільки якісно відрізняються від своїх аналогів.

У каталозі представлені різні види картонних тубусів, зокрема овальні, квадратні, прямокутні, трикутні. Їх активно використовують для пакування кави, алкогольної продукції, чаю та іншої насипної продукції. Відрізняються вони і за способом відкриття - «пенал» або стандартний. Тубуси картонні характеризуються високим ступенем надійності завдяки конструктивним особливостям. Кути та краї надійно укріплені, тож гарантується відмінний захист від різних механічних пошкоджень.

Усі характеристики тубусів завжди узгоджуємо з кожним клієнтом. Також можемо прикрасити їх різним додатковим декором. Надаємо послуги з лакування, ламінування та фарбування.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно надамо вичерпну консультацію. Співпрацюємо виключно з оптовими замовниками. Чекаємо на Ваші замовлення!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×