Картонні втулки (2)

Виготовлення втулок є одним із найбільш високопродуктивних напрямів виробництва виробів із картону. Картонна шпуля виготовляється на високотехнологічному устаткуванні, за допомогою якого можна здійснювати виробництво будь-яких розмірів та ступенів міцності. Процес виробництва охоплює спіральну навивку картонних та паперових смуг конкретної ширини та послідовності. Для того щоб отримати вологостійку втулку, її просочують спеціальними засобами та оснащують заглушками. 
Замовити картонну втулку ви маєте змогу на сайті нашої компанії СВС ПАК. У даній рубриці товарів представлені картонні шпулі, які активно використовують у різноманітних сферах. Картонні втулки мають надзвичайно широку сферу застосування, зокрема як основа для ниток, фольги, тканин, харчової плівки, етикеток та багато ін. Також її активно використовують, у якості корпусу для різних піротехнічних виробів. У нас є втулки різних розмірів, тому зможете обрати необхідний. Завдяки якісному устаткуванню забезпечується висока точність готових виробів. Ми завжди контролюємо увесь виробничий процес на кожному із його етапів. У процесі виробництва ми завжди чітко дотримуємось встановлених технологій. 
Показати всі Сховати
Фільтр товарів
Ціна
Сортувати :
Здійснюємо тільки оптовий продаж товарів. Умови оплати та доставки завжди визнаються індивідуально. Будемо раді неодноразовій співпрці з вами!
Показати всі Сховати
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×