Пошук по сайту

Шукати

Контакти

СВС ПАК - картонні втулки, картонні гільзи, картонні шпулі
(основний офіс)

Україна, Харківська, Харьков, ул.Лозовская, будинок 5
  • +38 (067) 66557XX

Товари

Картонний картридж

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Упаковка для спецій

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Тубус картонний

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Втулка картонна

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Устаткування для нарізки різьби

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Обладнання для різання картонної гільзи

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Обладнання для різання і перемотування рулонів

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 
 

Про компанію

ТОВ «СВС ПАК» пропонує своїм клієнтам різні види упаковки: картонна гільза, картонна втулка, картонна шпуля, тубус картонний. Ми працюємо на ринку України з 2002 року, за цей час ми пройшли шлях від невеликої фірми до підприємства з серйозною технічною базою і злагодженим трудовим колективом.

Головним напрямком нашої діяльності є виробництво картонної втулки (шпулі, гільзи), а також картонних тубусів різних геометричних форм.

Картонна втулка (шпуля, гільза) є важливою і потрібною продукцією в побуті, в народному господарстві та промисловості. Область її застосування досить широка. Картонна втулка (шпуля, гільза) застосовується для намотування текстильних, паперових, полімерних та інших рулонних матеріалів.

Картонний тубус знайшов своє застосування в алкогольній, харчовій, сувенірній, парфумерній та багатьох інших галузях промисловості. Картонний тубус використовується як оригінальна (подарункова) упаковка для пляшок, цукерок, чаю, кави, спецій і т.д.

На сьогоднішній день ми маємо п'ять автоматичних ліній з виробництва картонної втулки (шпулі, гільзи) методом косої навивки, чотири з яких обладнані системою багатоножевої порізки. Також працює лінія для виробництва упаковки методом прямої навивки, порізочна і вальцювальна ділянки, ділянка з виробництва комбінованих картонних тубусів, пресова ділянка, цех металообробки, цех складання устаткування.

Верстатний парк ТОВ «СВС ПАК» становить понад п'ятдесят одиниць високотехнологічного обладнання для виробництва картонних втулок (гільз, шпулейю) і тубусів.

Варто зазначити, що більша частина обладнання розроблена і виготовлена фахівцями нашого підприємства і не має аналогів на території України. Деякі з наших розробок запатентовані. Постійно оновлюється технічна база та кваліфікований інженерний і менеджерський склад дозволяють нам швидко реагувати на вимоги ринку й успішно розширювати асортимент продукції, що випускається (картонні втулки, гільзи, шпулі, тубуси).

Географія наших клієнтів охоплює всі регіони України, і поширюється за її межі.

 
 
 

Питання і відповіді

Упаковка для спецій і приправ: де купити?

20 лютого 2018 в 15:34 відповідей: 1
 
 

Де купити картонні втулки?

12 січня 2018 в 12:07 відповідей: 1
 
 

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create